Eesti Paralümpiakomitee presidendiks valiti tagasi Monika Haukanõmm

Eesti Paralümpiakomitee juhatus
Eesti Paralümpiakomitee juhatus Autor/allikas: Gertrud Alatare/Eesti Paralümpiakomitee

Neljapäeval kinnitas Eesti Paralümpiakomitee üldkoosolek ametisse uue juhatuse, presidendiks valiti teiseks ametiajaks Monika Haukanõmm.

Juhatusse valiti Matz Topkin, Kristo Ringas, Rainer Vakra, Rein Loik, Toomas Sepp, Toomas Kasemaa ja Alar Õige.

"Mul on hea meel, et mind usaldati veel üheks ametiajaks EPK presidendi kohale. Uude juhatusse kuuluvad kõikide puudeliikide esindajad, mis tagab neile võrdse tähelepanu. Koostöös liikmetega tahame mõelda kastist välja ja unistada suurelt," kommenteeris Haukanõmm.

"Tuginedes oma senisele töökogemusele nägemispuudeliste inimestega usun, et saan olla kasulik Eesti Paralümpiakomiteele oma kogemusi ja teadmisi jagades. Igapäevases töös juhatuse liikmena saaksin panustada arendustegevusse just oma praktilise töökogemuse baasil," sõnas uude juhatusse valitud Kristo Ringas, Eesti Pimedate Spordiliidu juhatuse liige.

25. aprillil tähistas Eesti Paralümpiakomitee 30. tegevusaastat. Organisatsioon loodi 1991. aastal eesmärgiga arendada puuetega inimeste sporti ja liikumisharrastust ning viia Eesti sportlased välja para- ja kurtide olümpiamängudele.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: