Vägev lõpuspurt ja viimaste sekundite tabamused viisid Rapla finaali

Korvpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Paides peetaval naiste esiliiga finaalturniiril peeti laupäeval poolfinaalid, kust Rapla Korvpallikool teenis pääsme finaali välja suure võitluse ja viimaste sekundite visetega.

Howard Frieri juhendatav Rapla tuli välja 18-punktilisest kaotusseisust ja võitis marulise lõpuga 79:74 (15:25, 16:20, 23:16, 25:13) Timo Eichfussi hoolealuseid BC Elva/CHK naiskonda.

Võitjate edukaimaks kerkis Katarina Tamm, kes oma 26-st punktist koguni 22 viskas teisel poolajal. Sinna hulka läks ka ülioluline kahepunktivise viimastel sekunditel, mis viis Rapla viigiseisust juhtima 76:74. Kuna Elva naiskond kaotas kohe auti välja söötes veel palli, siis jõudis Kaia Milling tabada koos sireeniga ka kolmese ning seis kärises 5-punktiliseks, vahendab Korvpall24.ee.

Põhiturniiri võitja Audentese SK võitis neljanda asetusega Luunja valla vastu kõik neli veerandaega ning teenis 73:46 (27:16, 12:11, 17:10, 17:9) võidu. Finaal Audentese SK ja Rapla vahel algab Paide spordihallis pühapäeval kell 17.00, pronksikohtumises lähevad algusega kell 14.00 vastamisi Luunja vald ja BC Elva/CHK.