Kitsing sai Žalgirise vastu punktid kirja, kuid Rytas kaotas avamängu

Kristjan Kitsing. Autor/allikas: SCANPIX/15min.lt

Kristjan Kitsingu koduklubi Vilniuse Rytas tegi kolmapäeval Leedu korvpalli kõrgliigas algust finaalseeriaga, milles oldi võõrsil vastamisi põhiturniiri võitja Kaunase Žalgirisega. Suuresti teise veerandaja tõttu tuli vastu võtta 75:90 (23:23, 12:28, 24:20, 16:19) kaotus.

Kristjan Kitsing teenis mänguaega 8,3 minutit ja viskas kolm punkti (kolmesed 1/2). Veel tegi ta ühe vaheltlõike ja ühe isikliku vea, vahendab Korvpall24.ee.

Ivan Buva oli Rytase parim 22 punkti ja viie lauapalliga. Andrew Goudelock lisas 17 punkti ja kolm korvisöötu ning Arnas Butkevicius järgnes 12 punkti ja viie lauapalliga.

Finaalseeria järgmine kohtumine peetakse laupäeval.