Svitolina ja Sakkari järgmises ringis, Brady alistas Sevastova

Elina Svitolina pandi proovile, ent lõpuks võttis ukrainlanna kindla võidu Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Prantsusmaa lahtistel meistrivõistlustel tennises pääsesid Elina Svitolina (WTA 6.) ja Maria Sakkari (WTA 18.) küllaltki hõlpsalt järgmisesse ringi. Jennifer Brady (WTA 14.) alistas 6:3, 6:3 lätlanna Anastasija Sevastova (WTA 48.)

Kolm korda Pariisis finaali jõudnud Elina Svitolina jäi teises setis küll 17-aastase Oceane Babeli (WTA 1111.) vastu murdega taha, kuid ukrainlanna tuli rasskest seisust välja ning võitis kohtumise 6:2, 7:5.

Katarina Zavatska (WTA 129.) pakkus Maria Sakkarile esimeses setis küll tugevat vastupanu ja venitas paar geimi väga pikaks, kuid lõpuks murdis Sakkari siiski 21-aastase ukrainlanna vastupanu ning pääses 6:4, 6:2 võiduga järgmisesse ringi.

Jennifer Brady ei lasnud 31-aastasel Sevastoval end üllatada ning alistas lätlanna tunni ja 19 minutiga 6:3, 6:3.

Barbora Krejcikova (WTA 33.) võttis raske 5:7, 6:4, 6:2 võidu kaasmaalase Kristyna Pliškova (WTA 89.) vastu. Kohtumine kestis kaks tundi ja üheksa minutit.

Toimetaja: Gerd Eston Sepp