Stanley karikas: Avalanche alustas teist ringi 7:1 võiduga

Colorado Avalanche
Colorado Avalanche Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Jäähoki Stanley karikavõistluste teist ringi alustasid läinud öösel võidukalt Colorado Avalanche ja tiitlikaitsja Tampa Bay Lightning.

Nelja võiduni peetavas seerias Vegas Golden Knightsiga mängiv Colorado oli koduses avavaatuses vastasest parem skooriga 7:1. Võitjate väravad viskasid Mikko Rantanen, Gabriel Landeskog (2), Brandon Saad, Nathan MacKinnon (2) ja Cale Makar. Vegase ainus tabamus kirjutati William Karlssoni nimele.

Tampa Bay Lightning oli võõrsil 2:1 parem Carolina Hurricanesist. Külalised haarasid eduseisu Brayden Pointi teise kolmandiku tabamusest ja ehkki Jake Bean viigistas viimase kolmandiku alguses Carolina eest seisu, tõi Barclay Goodrowi 53. minuti värav Tampa Bayle seeria esimese võidu.