U-19 jalgpallikoondis mängib Tallinnas kahel korral Leeduga

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Aleksandr Šapovalov Autor/allikas: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti U-19 jalgpallikoondis mängib juunikuises laagris kahel korral kodus Leeduga. Maavõistlused leiavad aset 5. ja 7. juunil.

Noortekoondis koguneb kolmapäeval, 2. juunil Tallinnas EJL-i TNTK staadionil. Samal väljakul peetakse ka maavõistlused Leedu vastu, kui laupäeval, 5. juunil pannakse pall mängu kell 19.00 ning esmaspäeval, 7. juunil kõlab avavile kell 12.00. Mõlemad mängud peetakse pealtvaatajateta.

Balti turniiri U-19 vanuseklassis ei toimu seoses Läti riigi koroonaviiruse reeglitega ja seda asendab kaks maavõistlust Eesti ja Leedu vahel.

Erinevatel põhjustel jäävad laagrist eemale Taaniel Usta, Oliver Jürgens, Andreas Vaher, Sten Jakob Viidas ja Kaur Kivila.

Mitmed U-19 vanuseklassi mängijad mängivad juunikuus U-21 koondise ridades ning Maksim Paskotši teenis taas kutse A-koondisesse.

Eesti U-19 koondis:

Väravavahid

Georg Mattias Lagus (03.03.2003) – FC Nõmme United

Miikael Johann Raassalu (21.03.2003) – Viimsi JK

Maico Rimmel (23.09.2003) – JK Tallinna Kalev

Karl Erik Jürisson (20.05.2003) – Viljandi JK Tulevik

Kaitsjad

Robin Kane (29.05.2004) – Viimsi JK

Martin Jälle (15.05.2003) – Viimsi JK

Artur Voilenko (17.06.2004) – Tallinna FCI Levadia

Sander Alex Liit (11.04.2003) – FC Nõmme United

Richard Reesar (10.03.2003) – FC Nõmme United

Daniil Sõtsugov (15.01.2003) – JK Tallinna Kalev

Jakob Tamberg (16.06.2003) – HJK (FIN)

Aleksandr Nikolajev (23.06.2003) – Tallinna JK Legion

Karl Läänelaid (07.07.2003) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad

Martin Vetkal (21.02.2004) – AS Roma (ITA)

Henri Leoke (30.12.2003) – FC Nõmme United

Nikita Vassiljev (07.10.2003) – FC Nõmme United

Gregor Lehtmets (15.01.2004) – Viimsi JK

Nikita Ivanov (16.08.2003) – Tallinna JK Legion

Andreas Kiivit (05.07.2003) – Tallinna FC Flora

Virgo Vallik (03.02.2003) – Pärnu JK Vaprus

Andrei Smirnov (28.06.2003) – Tallinna JK Legion

Danil Kuraksin (04.04.2003) – Tallinna FC Flora

Tristan Toomas Teeväli (19.05.2003) – Tallinna FC Flora

Aleksandr Šapovalov (28.03.2003) – Tallinna JK Legion

Marten Henrik Kelement (24.10.2003) – Paide Linnameeskond

Daniil Tarassenkov (25.02.2003) – klubita

Peatreener: Martin Reim

Abitreener: Mikhail Artyukhov

Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov

Kehalise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann

Füsioterapeut: Margus Parts

Mänedžer: Ljubov Lobõševa

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: