Mets pääses lõpuminutitel platsile ja aitas panna hooajale võiduka punkti

Karol Mets Al-Ettifaqi meeskonnaga Autor/allikas: twitter.com/Ettifaq

Karol Metsa tööandja Al-Ettifaq alistas Saudi Araabia jalgpalli kõrgliiga viimases voorus võõrsil 2:1 Al-Ahli ja lõpetas hooaja viiendal tabelireal.

Al-Ettifaq avas skoori juba viiendal minutil, ent kolm minutit hiljem võõrustajad vastasid. Võidu tõi Al-Ettifaqile poolkaitsja Ali Hazzazi tabamus teise poolaja keskel. Mets sekkus pingilt mängu 82. minutil ja aitas viimase kümnekonna minutiga Al-Ettifaqil võidupunktidest kinni hoida, kirjutab Soccernet.ee.

Lõpuvooruga Al-Nassrist möödunud ja viienda koha saanud Al-Ettifaq kogus lõpuks 30 liigamänguga 14 võitu, viis viiki ja 11 kaotust ehk 47 punkti. Samade punktide juures oli neljas Al-Taawon, kuid neile andis kõrgema koha selgelt parem väravate vahe.