Veideman ja Mantova kaotasid tasavägise mängu ja langesid konkurentsist

Rain Veideman Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Itaalia korvpalli esiliigas jäi Rain Veidemani tööandja Mantova Stings oma grupi kolmandas veerandfinaalmängus kodusaalis alla Torino Basketile 69:76 ning kaotas seeria 0:3.

Veerandfinaalseeria kolmas kohtumine kujunes eelmisest kahest Torinos peetud mängust tasavägisemaks. Avapoolaja järel juhtis veel Mantova 41:36, kuid kolmas veerand kaotati 11:17 ja neljas 17:23. Pinge püsis viimaste minutiteni, kirjutab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Veidemani arvele kogunes 24 minutiga kümme punkti (kahesed 1/3, kolmesed 2/6, vabavisked 2/3), kaks lauapalli ja meeskonna parimana neli korvisöötu. Negatiivse poole peale jäid kaks pallikaotust ja kolm isiklikku viga.