Ainsalu pääses Taanis lahkumiskingina esmakordselt algkoosseisu

Mihkel Ainsalu Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Poolkaitsja Mihkel Ainsalu koduklubi Helsingör lõpetas Taani esiliigahooaja 2:2 viigiga Esbjergi vastu, eestlane pääses esmakordselt algkoosseisu.

Väravateta avapoolaja järel läks kodus mänginud Esbjerg mõne minuti sees löödud väravatest 2:0 juhtima, ent poolkaitsja Oliver Kjärgaardi kaks kiiret vastutabamust tõid Helsingöri peagi 2:2 viigini. Ainsalu vahetati puhkama 84. minutil, vahendab Soccernet.ee.

Selleks hooajaks tugevuselt kolmandast liigast esiliigasse tõusnud Helsingöri jaoks kulges hooaeg hästi, sest lõpuks saadi tabelis neljas koht. Kõrgliigasse kerkinud Viborg ja Silkeborg olid omaette klassist, kolmandana lõpetanud Esbjergist jäädi aga maha vaid kuue punktiga.

Ainsalu pääses väljakule vaid viies liigamängus, ühel korral teiseks poolajaks ning neljal korral vahetusmängijana viimastel minutitel. Eelmisel nädalal andis klubi teada, et nende ja Ainsalu koostöö uuel hooajal ei jätku.

Toimetaja: Kristjan Kallaste