Eesti jalgpallur tuli neljandat korda Ungari meistriks

Inna Zlidnis Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Eesti naiste jalgpallikoondise kaitsja Inna Zlidnise koduklubi Ferencvaros alistas Ungari kõrgliiga finaalmängu korduskohtumises 3:2 MTK ja võitis üldskooriga 6:2 meistritiitli.

Ferencvaros läks kohtumist juhtima samuti 3:0, täpselt nagu eelmist omavahelist matši, ent lasi teisel poolajal omale kaks väravat tagasi lüüa. Zlidnis tegi kaasa kõik 90 minutit ja tuli neljandat korda Ungari meistriks, vahendab Soccernet.ee.

Põhihooajal oli MTK Ferencvarost edestanud ühe punktiga, ent finaalmängudes jäid nad selgelt alla.

Nelja meistritiitli kõrval on 31-aastane Zlidnis kuuekordne Ungari karikavõitja. Ta on Ferencvaroses mänginud alates 2014. aastast.