Kasahstan alistas seni täiseduga kulgenud Saksamaa

Jäähoki MM: Kasahstan - Saksamaa
Jäähoki MM: Kasahstan - Saksamaa Autor/allikas: SCANPIX / AP

Jäähoki maailmameistrivõistlustel Riias sai esimese kaotuse seni vaid võite tunnistanud Saksamaa, kes jäi alla sel turniiril häid esitusi näitavale Kasahstanile 2:3 (0:0, 2:1, 0:2).

Saksamaa jäi teisel kolmandikul 0:1 taha, võitles end 2:1 juhtima, aga Kasahstan viskas viimasel perioodil kaks tabamust, millele PyeongChangi olümpiahõbe enam vastata ei suutnud.

Võitjate kasuks skoorisid Aleksandr Šin, Roman Startšenko ja Pavel Akolzin, Saksamaa väravad viskasid Tom Kühnhackl ja Markus Eisenschmid.

Esimeses kolmes B-grupi mängus oli Saksamaa alistanud Itaalia 9:4, Norra 5:1 ja Kanada 3:1. Kasahstan sai karistusvisetega jagu nii Lätist kui ka Soomest, kuid kaotas eelmises voorus USA-le 0:3.