Mait Petersoni koduklubi edenes puhaste paberitega poolfinaali

Mait Peterson Autor/allikas: FIBA

Itaalia tugevuselt kolmandas korvpalliliigas (Serie B) jõuti eelmise nädalaga lõpule veerandfinaalidega. Eestlaste koduklubidest ainsana kohamängudele jõudnud Mait Petersoni leivaisa Moncada alistas kolmel korral Cesena Tigersi ning pääses esimeses play-off'i grupis nelja tugevama hulka.

Kolme võiduni peetavates veerandfinaalides ei suutnud A-vahegrupist 7. paigutusega kohamängudele jõudnud Cesena favoriiti üllatada, kaotades võõrsil 76:87 ja 70:78 ning kodus madalaskoorilises kohtumises 55:67, kirjutab Korvpall24.ee.

Mait Peterson toetas meeskonda enim avamängus, kui kogus 18 minutiga kaheksa punkti (vabavisked 6/7), neli lauapalli ja ühe vaheltlõike. Teises kohtumises ei õnnestunud eestlasest keskmängijal viie mänguminuti jooksul positiivseid näitajaid protokolli saada ning piirdus kahe isikliku vea, ühe möödaviske ning pallikaotusega. Seeria viimaseks jäänud mängus sai Peterson kümne minutiga kirja kaks punkti ja kaks lauapalli.