Veidemani heast mängust võiduks ei piisanud, Mantoval selg vastu seina

Rain Veideman Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eesti koondislase Rain Veidemani koduklubi Mantova Stings kaotas Itaalia esiliiga hõbedase grupi veerandfinaalseerias ka teise mängu, jäädes Torino Basketile võõrsil alla 56:84 (13:19, 13:19, 17:18, 13:28).

Algviisikusse kuulunud Veideman viibis väljakul 28 minutit ning viskas selle ajaga 10 silma (kahesed 2/3, kolmesed 0/3, vabavisked 6/6), olles üks kolmest Mantova mängijast, kes jõudis kahekohalise punktisummani. Lisaks kogunes eestlase arvele kolm resultatiivset söötu, kaks vaheltlõiget, üks pallikaotus ja kaks isiklikku viga, vahendab Korvpall24.ee.

Mantova on nüüd veerandfinaalseerias 0:2 kaotusseisus. Kolme võiduni peetava seeria kolmas mäng toimub neljapäeval Mantova koduväljakul. Itaalia esiliiga play-off mängudes osalevad põhihooaja 16 paremat meeskonda, kes on jaotatud kahte kaheksaliikmelisse gruppi (kuldne ja hõbedane). Mõlema grupi võitjad pääsevad järgmiseks hooajaks Itaalia kõrgliigasse.