Kotsar tegi hea mängu, aga Hamburgi hooaeg lõppes veerandfinaalis

Maik-Kalev Kotsar (vasakul) ja Terry Allen pärast kaotust Berliini Albale Autor/allikas: SCANPIX/imago images/camera4+

Saksamaa korvpalli kõrgliigas kaotas Eesti koondislase Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburg ka veerandfinaalseeria kolmanda mängu ning langes konkurentsist.

Seeria kolmandas ja viimaseks jäänud mängus kaotas Hamburg Berliini Albale juba avaveerandi 16:30 ja kuigi otsustava veerandi alguseks vähendati kaotusseis seitsmele punktile, võiduks sellest ei piisanud. Hamburgi hooaeg lõppes 73:85 kaotusega.

Eelmises kohtumises vaid kolm punkti visanud Kotsari arvele jäi esmaspäeval 17 silma, sama palju viskas ka meeskonnakaaslane Zac Cuthbertson. Lisaks panustas Kotsar üheksa lauapalli, ühe korvisöödu ja ühe vaheltlõikega. Seeria teises mängus Hamburgi 27 punktiga vedanud T.J. Shorts tabas esmaspäeval 14 viskest ainult kaks ja jäi seitsme punkti peale.

Tiitlikaitsja Alba kohtub poolfinaalis Ulmi ja Oldenburgi vahelise seeria võitjaga.