Raieste ja Baskonia lõpetasid põhiturniiri kaotusega

Sander Raieste (paremal) Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Hispaania meistriliigas lõpetas Sander Raieste koduklubi Baskonia põhiturniiri napi kaotusega, kui võõrsil jäädi 68:71 (19:18, 15:24, 13:15, 21:14) alla Manresale.

22-aastane Raieste teenis teisel veerandil mänguaega pisut üle kahe minuti ning selle ajaga sai eestlane statistikasse kirja ühe pallikaotuse. Sel hooajal tegi Eesti koondise ääremängija Hispaania korvpalli tugevaima sarja põhiturniiril kaasa 21 mängus ning tõi keskmiselt 7,2 minutiga 1,7 punkti, võttis 0,8 lauapalli ja andis 0,5 resultatiivset söötu, vahendab Korvpall24.ee.

Sander Raieste leivaisa lõpetas Hispaania kõrgliiga põhiturniiri 23 võidu ja 13 kaotusega viiendal kohal. Veerandfinaalis läheb Baskonia vastamisi Valenciaga (24-12) ning esimene kohtumise selles paaris peetakse 31. mail. Põhiturniiril jäi võistkondade omavaheline saldo viiki, mõlemad võtsid koduväljakul võidu. Siim-Sander Vene koduklubi Fuenlabrada (12-24) lõpetas hooaja 15. positsioonil.