Veideman ei suutnud oma koduklubi kaotusest päästa

Rain Veideman Autor/allikas: SCANPIX/imago

Eesti korvpallikoondislase Rain Veidemani koduklubi Mantova Stings kaotas Itaalia esiliiga hõbedase grupi veerandfinaalseeria avamängus Torino Basketile võõrsil 59:79.

Mantova kaotas avaveerandi 16:24 ja oli poolajavileks taga 31:46. Teise poolaja alguses hakkas Mantova vahet vähendama ning minut enne kolmanda veerandi lõppu oli seis viigis 53:53. Rohkemaks aga külalistel jõudu ei jätkunud ning kohtumise lõpp kuulus kindlalt kodumeeskonnale, kes võitis viimase veerandi koguni 22:6, vahendab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Veideman sai mänguaega 30 minutit, mille jooksul viskas meeskonna paremuselt teise korvikütina 10 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 0/1, vabavisked 4/4), hankis ühe lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu ja tegi ühe vaheltlõike. Negatiivse poole peale jäid kolm pallikaotust.