Tunjov aitas SPAL-i noortel konkurentidest mööda tõusta

Georgi Tunjov Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Itaalia U19 meistrivõistlustel teenis eile õhtul olulise võidu Georgi Tunjovi ja Kristofer Pihti koduklubi SPAL, kui võõrsil alistati Fiorentina seisuga 2:1.

Tunjov alustas SPAL-i algkoosseisus ja võeti puhkama 79. minutil, Piht jälgis kohtumist varumeestepingilt, vahendab Soccernet.ee. SPAL lõi esimese värava ära avapoolaja kolmandal üleminutil ning teise teise poolaja keskel. Kuigi Fiorentina suutis 73. minutil vastata, siis viiki neil välja võluda ei õnnestunud. SPAL tõusis võiduga tabelis viiendaks, mööda Empolist ja Atalantast.