Kotsar ja Hamburg said play-off'i avamängus tiitlikaitsjalt kindla kaotuse

Maik-Kalev Kotsar EM-valimängus Itaalia vastu Autor/allikas: FIBA.com

Eesti korvpallikoondise keskmängija Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers alustas Saksamaa meistrivõistluste veerandfinaalseeriat kaotusega, kui võõrsil jäädi alla valitsevale meistrile Berliini Albale 59:82 (18:30, 13:18, 8:20, 20:12).

Mäng algas Hamburgi jaoks kohutavalt ning esimese viie minutiga oldi juba 6:20 kaotusseisus. Terve kohtumise jooksul ei suutnudki Hamburg enam võõrustajaid kinni püüda. Poolajavileks olid kaotusnumbrid 31:48 ja kolmanda veerandi lõpuks koguni 39:70, vahendab Korvpall24.ee.

Kotsar alustas kohtumist algviisikus ning viibis väljakul kauem kui keegi teine – 29 minutit ja 13 sekundit. Selle aja jooksul viskas ta kaheksa punkti (kahesed 3/10, vabavisked 2/2), võttis viis lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu, tegi kaks vaheltlõiget ja blokeeris ühe vastaste pealeviske, kuid patustas ka kahe pallikaotusega.