Elva lõi esiliigas Nõmme Unitedile viis väravat

FC Elva Autor/allikas: FC Elva/Facebook

Eesti jalgpalli esiliiga neljapäeval peetud kohtumine Elva ja Nõmme Unitedi vahel päädis Elva 5:2 võiduga.

Elva alustas väravatega varakult, kui Paul-Feliks Frei ja Markus Lokk avasid meeskonna jaoks saldo 6. ja 7. minutil. Nõmme jaoks vastas ühe väravaga 14. minutil Henri Leoke ja kumbki tiim enne poolaega rohkem väravalisa tabloole ei toonud.

Teisel poolajal lõi 50. minutil Anti Ivaste Elva eest kolmanda ja seejärel hoidis mängu sisenedes esiliiga edetabeli kaheksandal kohal asetsev Elva mängu kontrolli all, kuni 86. minutil lisas tiim Remi Kõiviku penaltist neljanda värava. Nõmme sai küll ühe veel vastu, kui Randin Rande 89. minutil kodutiimi võrku sahistas, aga Ekke Lõbu vastas Elva eest ka sellele väravale.

Nõmme United püsib pärast kaotust siiski üheksa punktiga liiga edetabelis esikohal, kuid on mänginud ühe mängu rohkem, kui esikohta jagav Levadia U21. Seitsme punkti peal on kolm tiimi: Paide Linnameeskond U21, Maardu ja Tallinna Kalev.

Järgmised mängud peetakse esiliigas reedel, kui võistlusesse asuvad kuus meeskonda.

Toimetaja: Kristjan Kallaste