Kristin Kuuba pääses Hispaanis teise ringi

Kristin Kuuba Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Kolmapäeval Hispaanias Huelvas alanud BWF World Tour Super 300 kategooria sulgpalliturniiril jõudis Kristin Kuuba (BWF 51.) teise ringi.

Eesti esireket Kristin Kuuba kohtus hollandlanna Soraya De Visch Eijbergeniga (BWF 67.). Esimese geimi algus möödus tasavägiselt ja punk-punkti mängus oldi viigis veel seisul 8:8. Joogipausi ajaks läks Kuuba kohtumist juhtima 11:8.

Pärast pausi hoidis eestlanna paari punktilist edu ja seisul 14:12 tegi spurdi geimi võidu poole võites neli punkti järjest, lüües tabloole seisuks 18:12. Geimi võiduks läks Kuubal vaja ühte geimpalli ja võitis 21:15.

Teine geim algas eestlanna jaoks edukalt minnes kohtumist juhtima 8:0, intervalliks oli tablool seis 11:2. Hollandlannal tuli, aga vigastuse tõttu anda loobumisvõit seisul 6:16. Nõnda sammus Eesti esireket teise ringi, kus vastaseks on Prantsusmaa mängija Leonice Huet (BWF 109.).