Treier aitas Sassaril veerandfinaalseerias võiduarve avada

Kaspar Treier Autor/allikas: SCANPIX/imago images/HMB-Media

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo kohtus pühapäeval Itaalia korvpalli kõrgliiga veerandfinaalseeria kolmandas mängus Veneetsia Umana Reyeriga. Esimesed kaks mängu oli Sassari kaotanud ehk vajati võitu, et säilitada lootus järgmisesse ringi pääsemiseks. Sellega hakkama ka saadi ning lõppskooriks jäi 75:60 (22:12, 25:14, 15:16, 14:18).

Kaspar Treier sai mänguaega kaheksa minutit ja viskas kaks punkti (kahesed 1/1). Lisaks andis ta ühe korvisöödu ja tegi kaks isiklikku viga, vahendab Korvpall24.ee.

Marco Spissu ja Eimantas Bendzius viskasid Sassari parimatena võrdselt 13 punkti.

Stefano Tonut oli vastaste resultatiivseim 17 punkti, kolme lauapalli ja kolme korvisööduga.

Neljanda veerandfinaalmängu peavad Sassari ja Veneetsia teisipäeval, 18. mail. Sassari võidu korral ootab neid ees otsustav viies mäng võõrsil, kaotuse puhul on Veneetsia poolfinaalis.