Zlidnis võitis põhihooaja viimase mängu 0:2 kaotusseisust

Inna Zlidnis
Inna Zlidnis Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Inna Zlidnise koduklubi Ferencvaros tuli Ungari naiste jalgpalli kõrgliiga põhihooaja viimases voorus välja 0:2 kaotusseisust ja alistas Diosgyöri 3:2.

Zlidnis sekkus vahetusest pärast 0:1 kaotatud avapoolaega. Ferencvarose kõik kolm väravat sündisid eduka kümneminutilise perioodi jooksul (61., 64. ja 70. minutil), vahendab Soccernet.ee.

Zlidnise tööandja lõpetas põhihooaja teisel kohal, kaotades MTK-le ühe punktiga. MTK ja Ferencvarose vahelise finaalseeria mängud toimuvad 23., 26. ja vajadusel ka 30. mail. Finaalseeria kestab kahe võiduni.

Eelmisel nädalal kuuendat korda Ungari karikavõitjaks tulnud Zlidnis jahib finaalmängudes oma neljandat Ungari meistritiitlit.