Patraili klubi sai Saksamaal kolmanda kaotuse järjest

Mait Patrail Autor/allikas: SCANPIX / imago images/Eibner

Eesti käsipallikoondislase Mait Patraili koduklubi Rhein-Neckar Löwen teenis Saksamaa kõrgliigas kolmanda kaotuse järjest, kui jäi laupäeval alla tabeli keskmikule Erlangenile 26:30.

Erlangen alustas selgelt paremini, minnes ette 5:1 ja 8:5. Seejärel Rhein-Neckar kosus ja asus isegi juhtima 14:13, kuid poolaja võitsid siiski külalised 17:16.

Teisel poolajal jõudis Rhein-Neckar vaid korraks viigini 19:19, kuid siis viskas Erlangen neli väravat järjest ja oli suurema osa ülejäänust mängust paar-kolme-nelja tabamusega peal.

Patraili kolmest viskeüritusest leidis tee väravasse üks. Kaotajate resultatiivsem oli kaheksa väravaga Jerry Tollbring. Sebastian Firnhaber viskas võitjate kasuks seitse väravat.

Rhein-Neckar püsib tabelis 42 punktiga kolmandal kohal, aga neil on võrreldes tabelinaabritega kolm või neli kohtumist rohkem peetud ehk potentsiaalselt ohustavad ka Magdeburg (40 punkti) ja Göppingen (37). Ettepoole jäävas Kiel (51) ja Flensburg-Handewitt. Erlangen (26) jätkab 12. positsioonil.

Järgmisel laupäeval seisab Rhein-Neckaril ees Euroopa liiga poolfinaali avamäng teise Saksamaa klubi Berliini Fuchsega.