Kreida ja Helsingborg said esimese kaotuse

Vladislav Kreida (paremal) Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Vladislav Kreida koduklubi Helsingborg sai Rootsi esiliiga kuuendas voorus esimese kaotuse, jäädes alla Österile 0:1.

Nagu kõigis viies varasemas voorus, tegi Kreida ka täna täismängu. Kohtumise ainsa värava lõi Filip Örnblom 52. minutil, vahendab Soccernet.ee.

Akropolise ründaja Kristoffer Grauberg Lepik sekkus mängu Örgryte vastu vahetusest 84. minutil, kui seis oli 0:0 viigis. Akropolis neljandat järjestikust viiki siiski ei saanud, sest järgmisel minutil lõi vastasmeeskond värava ja võitis 1:0.

Liigatabelis paikneb Helsingborg 6. ja Akropolis 14. kohal.