Metsa koduklubi võttis väravaterohkes mängus võidu

Karol Mets Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Artjom Dmitrijev ja Karol Mets käisid platsil vastavalt Kasahstani ja Saudi Araabia kõrgliigades. Võidurõõmu sai maitsta Mets, Dmitrijev pidi leppima allajäämisega.

Dmitrijevi koduklubi Taldõkorgani Žetõsu sai napi kaotuse, kui 0:1 vannuti alla liigaliider Astanale. Kohtumise ainuke värav sündis juba neljandal minutil, kui täpne oli Marin Tomasov. 24-kordne Eesti koondislane tegi täismängu ning teenis 36. minutil mängu esimese kollase kaardi, vahendab Soccernet.ee.

Metsa koduklubi Al-Ettifaq tuli täbarast olukorrast aga välja; nende vastane Al-Shabab asus kohtumist 22. minutiks kahe väravaga juhtima, mõlema tabamuse autoriks oli veel selle aasta veebruarini Manchester Unitedit esindanud Odion Ighalo. Al-Ettifaq ei andnud aga alla, tuli kaotusseisust välja ning asus 68. minutil juba 3:2 juhtima. Kuigi vastased suutsid seejärel veel mänguseisu viigistada, jäi lõppsõna eestlase koduklubile, kui Mohammed Al Kuwaykibi 83. minutil 4:3 võidu vormistas. Mets sekkus vahetusest mängu 87. minutil.