Treieri klubi alustas veerandfinaale napi kaotusega

Kaspar Treier Autor/allikas: SCANPIX / imago images/HMB-Media

Eesti korvpallikoondislase Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo kaotas Itaalia meistrivõistluste veerandfinaalseeria avakohtumise võõrsil Veneziale lisaajal 91:92 (24:14, 19:21, 20:27, 18:19, 10:11).

Sassari juhtis teise veerandi alguses korraks 14 punktiga (28:14) ja tegelikult olid külalised rohkem peal, aga kohtumise lõpp kulges tasavägiseks. Pikema kõrre tõmbas lõpuks Venezia.

Treier viibis väljakul kuus minutit, viskas kaks punkti (vabavisked 2/2), võttis ühe lauapalli ja tegi kaks viga. Meeskonna paremad olid Miro Bilan 19 ja Eimantas Bendzius 15 punktiga. Võitjatele tõi 19 silma Jeremy Lamar Chappell.

Veerandfinaalid peetakse kolme võiduni. Seeria teine kohtumine toimub juba reedel taas Veneetsias. Põhiturniiril suutis kumbki võistkond võita kodumängu.