Järveläinen ja Grindavik tõmbasid põhihooajale joone alla kaotusega

Joonas Järveläinen Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Viimases Islandi korvpalli kõrgliiga play-off'ile eelnenud põhihooaja mängus sõitis Joonas Järveläineni leivaisa Grindavik külla Valurile ja võttis vastu kaotuse 76:91 (17:25, 24:19, 16:18, 19:29).

Võidu korral olnuks Grindavikil võimalust tõusta põhiturniiri neljandale kohale. Paraku ei andnud unine esimene veerandaeg ja väsinud viimane periood võitmiseks suuri võimalusi, vahendab Korvpall24.ee.

Joonas Järveläinen viibis väljakul 21 minutit, mille jooksul viskas 11 silma (kahesed 3/4, kolmesed 1/6, vabavisked 2/3). Lisaks hankis eestlane kaks lauapalli ja jagas ühe korvisöödu.

Grindaviki jaoks algab play-off 15. mail, kui sõidetakse avamänguks külla põhiturniiri kolmandana lõpetanud Stjarnanile. Veerandfinaalseeriad peetakse kolme võiduni.