Barcelona ei suutnud Madridi klubide rõõmuks edu hoida

Levante - Barcelona Autor/allikas: SCANPIX / imago images/Pressinphoto

Hispaania jalgpalli kõrgliiga tiitliheitluses kaotas punkte Barcelona, kes piirdus 36. voorus võõrsil Levante vastu 3:3 viigiga.

Barcelona asus avapoolajal Lionel Messi (25. minutil) ja Pedri (34.) väravatest 2:0 juhtima, aga teisel poolajal esines paremini kodumeeskond.

Gonzalo Melero (57.) ja Jose Moralese (59.) tabamused kõigest mõne minuti sees tähendasid viigiseisu, kuigi Ousmane Dembelel õnnestus Barcelona 64. minutil uuesti juhtima viia.

Viimane sõna jäi siiski Levantele ja kaheksa minutit varem vahetusest sekkunud Sergio Leoni värav tähendas lõppseisu 3:3.

Viimasest neljast mängust vaid ühe võitnud Barcelona väljavaated meistriks tulla seega kahanesid, sest nii Madridi Atleticol kui ka Madridi Realil on tabeliseisu jälgides eelis.

Tabelitipp: 1. Madridi Atletico 77 punkti (35 mängust), 2. Barcelona 76 (36), 3. Madridi Real 75 (35), 4. Sevilla 71 (35), 5. Real Sociedad 56 (35), 6. Real Betis 54 (35), 7. Villarreal 52 (35), 8. Vigo Celta 47 (35).