Sassarit ja Treierit ootab ees play-off, Drelli hooaeg läbi

Kaspar Treier Autor/allikas: facebook.com/dinamosassariofficial

Esmaspäeval lõppenud Itaalia kõrgliiga põhihooaja viimases mängus kaotasid nii Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo kui ka Henri Drelli koduklubi Pesaro Victoria Libertas. Kuigi mõlemad eestlased tegid head mängud, jätkub play-off'is vaid Treieri hooaeg.

Algviisikus alustanud Kaspar Treier sai mänguaega 25 minutit ja viskas 16 punkti (vabavisked 2/3, kahesed 4/6, kolmesed 2/7). Veel võttis ta kolm lauapalli, andis kolm korvisöötu, tegi kaks vaheltlõiget, ühe pallikaotuse ja kolm isiklikku viga, aga Sassari kaotas Cantu Acqua S.Bernardo võistkonnale 101:106 (22:25, 27:35, 24:21, 28:25), vahendab Korvpall24.ee

Samuti algviisikusse kuulunud Henri Drell sai mänguaega 22 minutit ja viskas 11 punkti (vabavisked 3/4, kahesed 4/4, kolmesed 0/1). Lisaks võttis ta neli lauapalli, andis kaks korvisöötu, tegi kaks vaheltlõiget ja kaks isiklikku viga. Pesaro pidi tunnistama Brescia Germani 84:86 paremust (16:26, 31:16, 29:22, 8:22).

18 võitu ja kümme kaotust kogunud Sassari lõpetas põhihooaja viiendal kohal ja pääses play-off'i, kus vastaseks koduväljakueelist omav Veneetsia Umana Reyer. Pesaro sai kümme võitu ja 18 kaotust ning piirdus 13. kohaga, mis tähendab, et nende jaoks on hooaeg lõppenud.