Meeste rannavollekoondis kaotas OM-i valikturniiril veerandfinaalis

Kusti Nõlvak - Mart Tiisaar Autor/allikas: FIVB

Eesti rannavollekoondis kaotas laupäeval Türgis Izmiris toimuva Tokyo OM-i kontinentaalkarikasarja kvalifikatsiooniturniiri veerandfinaalis Itaaliale 1:2.

Veerandfinaalis oli Eesti vastaseks Itaalia. Esmalt kohtus esiduo Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar itaallaste Gianluca Dal Corso – Tobia Marchettoga ja eestlased võtsid kindla 2:0 (21:16, 21:17) võidu. Timo Lõhmus – Dmitri Korotkov pidid seejärel tunnistama Jakob Windischi – Samuele Cottafava 2:0 (21:17, 21:11) paremust ja veerandfinaali võitja pidi selgitama otsustav kolmas mäng, vahendab Volley.ee.

Otsustavas kohtumises läksid vastamisi Nõlvak – Tiisaar ja Windisch – Cottafava. Avageimi võitis Eesti duo 21:15, ent teises geimis vigastas Tiisaar hüppeliigest, aga pärast pikka tohterdamist otsustas ta kohtumist jätkata. Teist geimi siiski võita ei suudetud ja ka kolmandas tuli tunnistada vastase paremust. Kokkuvõttes seega 1:2 (21:15, 15:21, 7:15) kaotus ja poolfinaali ei pääsetud.

Pühapäeval kohtub Eesti koondis 5. koha mängul Leeduga ning on lootust, et Tiisar saab läbi vigastuse koondist aidata.