Levadia alistas kindlalt Tuleviku, Trans võitis Tammekat

Jalgpalli Premium liiga 11. voorus alistas 11. minutist alates vähemuses mänginud Tallinna FCI Levadia koduväljakul 4:1 Viljandi Tuleviku. Võidu võttis ka Narva Trans, kes võttis 2:1 võidu Tartu JK Tammeka üle.

Levadia keskkaitsja Volodymyr Baienko saadeti mängu 11. minutil punase kaardi järel väljakult, aga juba kolm minutit hiljem lõi Frank Liivak Levadia kasuks mängu esimese värava. Zakaria Beglarishvili penalti 35. minutil viis Levadia poolajale kaheväravalise eduga.

Teise poolaja alguses lõi värava Tuleviku kaitsja Martin Allik, aga Ernest Agyiri 69. minutil löödud värav ning Robert Kirsi 75. minuti tabamus tegi mängu seisuks 4:1 ning Levadia suutis vähemuse kiuste võita.

Võistlustules olid kolmapäeva õhtul ka Narva Trans ning Tartu JK Tammeka, kelle mäng lõppes Narva Transi 2:1 paremusega.

Tabamustega alustas Tammeka ründaja Tristan Koskor, kes 31. minutil oma meeskonna ette viis. Trans vastas 60. minutil viigiväravaga (Aleksandr Zakarliuka) ning Gleb Pevtsov lisas kõigest kaks minutit hiljem värava, mis Transi lõplikult ette tõstis.

Liigatabelis on juhtival positsioonil jätkuvalt Paide, kes on üheksast mängust võitnud seitse ning viigistanud kaks. Neile järgneb Levadia, kes kaotas Paidele aprillis 0:4.

Toimetaja: Kristjan Kallaste