Prantsusmaa tippude heitlus kulmineerus kakluse ja punaste kaartidega

Monaco ja Lyoni mängujärgne rüselus Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliiga pühapäevases tiitlipretendentide heitluses alistas Lyoni Olympique võõrsil Monaco 3:2.

Kohtumise avavärava lõi 25. minutil Monaco mängumees Kevin Volland, kuid 57. minutil tõi Memphis Depay (Lyon) tabloole viiginumbrid. Ehkki Lyon jäi 70. minutil Maxence Caqueret' teise kollase kaardi järel arvulisse vähemusse, suudeti lüüa veel kaks väravat: esmalt skooris Marcelo, seejärel 89. minutil vahetult pärast Wissam Ben Yedderi (Monaco) penaltit vahetusmees Rayan Cherki.

Hilise võiduvärava tulemusena sai kohtumine tõeliselt tulise lõpu. Pärast lõpuvilet läks Monaco ja Lyoni mängijate vahel suuremaks kähmluseks, mille tulemusena sai kumbki meeskond kaks punast kaarti – Monaco ridades eemaldati Pietro Pellegri ja Willem Geubelles, Lyoni mängijatest aga Marcelo ja Mattia de Sciglio.

Prantsusmaa meistrivõistlustel jätkab 35 mänguga 71 punkti kogunud Monaco kolmandana, Lyon on 70 silmaga neljas. Liider Lille'il on 76 punkti, tiitlikaitsja PSG-l 75.