Kreida tegi järjekordse täismängu ja Helsingborg püsib kaotuseta

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Vladislav Kreida koduklubi Helsingborg sai Rootsi esiliiga neljandas voorus kahe viigi kõrvale hooaja teise võidu, alistades kodus Eskilstuna 1:0.

Helsingborgi võiduvärava lõi 44. minutil Wilhem Loeper. Kreida kuulus neljandat liigamängu järjest oma koduklubi algkoosseisu ja tegi neljandat korda täismängu. Helsingborg on kaheksa punktiga teisel kohal, aga paljud meeskonnad ei ole veel neljanda vooru mängu pidanud, kirjutab Soccernet.ee

Eesti koondise ääremängija Vlasi Sinjavski tööandja Karvina tegi Tšehhi kõrgliiga 30. voorus võõrsil 2:2 viigi Pardubicega. Karvina asus mängu avapoolajal juhtima, aga jäi teisel poolajal kaotusseisu ja lõi viigivärava 81. minutil. Sinjavski sekkus mängu teisel üleminutil.