Moskva CSKA jõudis Euroliigas poolfinaali

Iffe Lundberg ja Kyle O’Quinn Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Korvpalli Euroliiga veerandfinaalseeria kolmandas kohtumises alistas Moskva CSKA võõrsil Fenerbache tulemusega 85:68 ning pääses poolfinaali.

Moskva CSKA jäi esimese veerandi järel küll 17:24 kaotusseisu, kuid pääses poolajapausiks 44:39 juhtima. Kolmanda veerandi lõpuks kasvatasid külalised eduseisu 21 silmale, mis otsustava neljandiku lõpuks kahanes 17 punktile.

Võitjate resultatiivseim oli 34 punkti visanud Will Clyburn, Iffe Lundberg toetas meeskonda 22 silmaga. Fenerbache parim oli 22 punktiga Nando de Colo.

Päeva teises kohtumises alistas Barcelona võõrsil Peterburi Zeniidi tulemusega 78:70 ning asus kolme võiduni peetavat veerandfinaalseeriat 2:1 juhtima. Viimases mängus üllatas Müncheni Bayern kodusaalis Milano Olimpiat, kui võitis kohtumise tulemusega 85:79. Milani juhib nüüd veerandfinaalseeriat 2:1.