Käit ja Domžale lunastasid karikasarjas poolfinaalpääsme

Mattias Käit Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Mattias Käidi koduklubi Domžale pääses Sloveenia karikasarjas poolfinaali, kui alistas Maribori 2:1.

Maribori näol on ajalooliselt tegu kodumaa täieliku hiiuga - alles 2017/18 hooajal palliti näiteks Meistrite liiga alagrupifaasis, Sloveenia meistriliiga on võidetud 15 ja karikasari 22 korral. Domžale jaoks ei ole suur Maribor viimasel ajal aga midagi liiga keerulist pakkunud - viimane omavaheline mäng enne tänast toimus alles 20. aprillil, toona jäi eestlase koduklubi peale 3:1, kirjutab Soccernet.ee.

Domžale asus 23. minutil Matej Podlogari väravast juhtima ja Arnel Jakupovic duubeldas 42. minutil eduseisu. Maribor tegi poolajal ohtralt vahetusi ja tuli tunniajase mängu järel läbi Denis Klinari tabamuse mängu tagasi, kuid rohkemaks suutelised ei oldud - Käit ja Domžale lunastasid poolfinaalkoha 2:1 võiduga. Eestlane mängis kontrolliva poolkaitsja kohal kaasa 72 minutit.