Poki ja Pulga koduklubi haaras Saksamaal finaalseerias juhtohjad

Kelterni Rutronik Stars Autor/allikas: Rutronik Stars Keltern

Eesti korvpallikoondislaste Mailis Pokki ja Janne Pulga koduklubi Kelterni Rutronik Stars alistas Saksamaa kõrgliiga finaali avavaatuses üllatuslikult kahe parema hulka jõudnud Osnabrücki GirLive Panthersi tulemusega 70:54 (9:17, 20:12, 26:11, 15:14).

Finaali uimaselt alustanud Keltern kaotas avaveerandi tänu ilmetule ründemängule 9:17. Paanikat sellest ei tekkinud ning järgmisel kolmel veerandajal polnud võõrustajatele Osnabrückist tulnud külalistest suurt vastast. Sotid tehti lõplikult selgeks 26:11 võidetud kolmanda veerandajaga, kirjutab Korvpall24.ee.

Väga ühtlaselt skoorinud Kelterni pallurite seast kerkis kõige resultatiivsemaks Andrijana Cvitkovic 15 punktiga. Mailis Pokk viibis väljakul 18 minutit, mille jooksul noppis viis lauapalli ja andis ühe korvisöödu. Janne Pulk teenis kolm mänguminutit, mille jooksul viskas kaks punkti ja andis ühe resultatiivse söödu.

Seeria teine kohtumine toimub laupäeval Osnabrückis.