Mitt ja Chieti kindlustasid põhihooaja viimases mängus play-off koha

Korvpall Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Itaalia korvpalli esiliigas lõppes kolmapäeva õhtul hooaja esimene faas. Viimases alagrupimängus alistas Arnold Miti koduklubi Chieti Basket 1974 võõrsil 73:63 San Severo Cestistica ning kindlustas sellega pääsu play-off'i.

Seejuures kallutas Chieti klubi kohtumise enda kasuks alles viimasel veerandajal, mis võideti 24:12, kirjutab Korvpall24.ee.

Miti roll oli tagasihoidlik. 210 cm pikkune keskmängija sai väljakule pooleteiseks minutiks ning ei saanud selle ajaga kirja mitte ühtegi statistilist näitajat.

Chieti kogus oma alagrupis 12 võitu ja sama palju kaotusi ning sai kuuenda koha.