Lõpusekundi kaugvise katkestas Kotsari koduklubi pika võiduseeria

Maik-Kalev Kotsar EM-valimängus Itaalia vastu Autor/allikas: FIBA.com

Saksamaa korvpalli kõrgliigas katkes Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towersi üheksamänguline võiduseeria, kui võõrsil jäädi 97:98 alla Chemnitzi Ninersile.

Poolajavileks olid Hamburi kaotusnumbrid 45:48 ja kolmanda veerandi lõpuks 66:79, kirjutab Korvpall24.ee.

Viimasel veerandajal algas Hamburgi tagasitulek ning kümme sekundit enne lõppu pääseti Maximilian DiLeo kaugviske järel juhtima 97:95. Chemnitzile tõi võidu Marcus Thornton, kes tabas koos lõpusireeniga otsustava kolmese.

Kotsar alustas kohtumist algviisikus ning viibis lõpuks väljakul 28 minutit. Selle aja jooksul kogunes eestlase arvele kümme punkti (kahesed 5/7), meeskonna parimana seitse lauapalli, kaks resultatiivset söötu, kaks vaheltlõiget, kaks pallikaotust ning neli isiklikku viga.