Vehmaneni klubi kaotas ka teise finaalmängu

Korvpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Soome korvpalli meistriliiga finaalseerias kaotas Kiur Thomas Vehmaneni koduklubi Kauhajoki Karhu Basket ka teise mängu, kui jäi võõrsil Salo Vilpasele alla 87:93 (17:18, 27:28, 27:18, 16:29).

Kauhajoki kaotas avapoolaja kahe punktiga, kuid tegi kolmanda veerandi alguses 12:0 spurdi ja sai ohjad enda kätte. Viimane veerandaeg kuulus aga täielikult kodumeeskonnale, vahendab Korvpall24.ee.

Pingilt mängu sekkunud Vehmanen oli väljakul veidi enam kui kolm minutit, mille jooksul viskas mööda ühe kaugviske. Lisaks kogunes tema arvele üks pallikaotus ja kaks isiklikku viga.

Nelja võiduni peetava seeria järgmine kohtumine toimub kolmapäeval Kauhajoki koduväljakul.