Patrail aitas Rhein-Neckaril endist koduklubi võita

Mait Patrail (keskel, habemega) Autor/allikas: SCANPIX / imago images/foto2press

Mait Patraili koduklubi Rhein-Neckar Löwen alistas Saksamaa kõrgliigas eestlase endise meeskonna Hannover-Burgdorfi 33:28 (15:14) ja tõusis liidriga samale pulgale.

Suurema osa esimesest poolajast juhtis Rhein-Neckar, kuigi aeg-ajalt jõudis Hannoveri meeskond ka viigiseisuni. Teisel poolajal oli koduvõistkond aga pidevalt kolme-nelja-viie tabamusega ees ja vastasele võimalust ei andnud.

Ühe värava viskas endise koduklubi vastu ka Patrail, kuid tõelises hoos oli tema võistkonnakaaslane Jannik Kohlbacher, kelle arvele kanti koguni tosin tabamust. Hannoveri parim oli viie väravaga Johan Hansen.

Rhein-Neckar kerkis nüüd liigatabelis 40 punkti peale. Sama suur skoor on ka liider Flensburg-Handewittil, kel aga koguni viis mängu vähem peetud. Viis kaotust järjest saanud Hannover on 14.

Järgmisena läheb Rhein-Neckar teisipäeval kokku Venemaa klubi Tšehhovskoje Medvediga, et mängida Euroopa liiga veerandfinaali korduslahing. Avamängu Saksamaa meeskond võõrsil 32:33 kaotas.