Meinhard realiseeris konverentsi poolfinaalis otsustava penalti

Jalgpall Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Tulsa ründaja Alex Meinhard realiseeris USA jalgpalli ülikooliliiga American Athletic konverentsi poolfinaalis otsustava penalti.

Normaalajal tegid teise asetusega Tulsa ja kolmanda asetusega Temple 1:1 viigi. Kuna kaks kümneminutilist lisaaja perioodi väravaid juurde ei andnud, hakati lööma penalteid, vahendab Soccernet.ee.

Põhihooaja viimased kaks kohtumist vigastuse tõttu vahele jätnud Meinhard mängis konverentsi poolfinaalis 42 minutit ning oli penaltiseerias Tulsa neljas lööja. Ta lõi palli vasakusse ülanurka, mis andis tema võistkonnale penaltiseerias 3:1 võidu.