Treier sai Euroliiga veerandfinalisti vastu punktid kirja

Kaspar Treier EM-valimängus Itaalia vastu
Kaspar Treier EM-valimängus Itaalia vastu Autor/allikas: FIBA.com

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo oli kolmapäeval Itaalia korvpalli kõrgliigas võõrustamas sealset tippklubi ja käimasoleval hooajal ka Euroliigas veerandfinaali pääsenud Milanot, kellelt tuli vastu võtta 73:85 (15:19, 18:21, 18:21, ) kaotus.

Ligi viis minutit enne kohtumise lõppu juhtis Milano vaid 64:62 ning minut enne lõpuvilet 80:73, kirjutab Korvpall24.ee.

Kaspar Treier teenis mänguaega 13 minutit ja viskas kaks punkti (kahesed 1/3, kolmesed 0/3). Lisaks võttis ta kolm lauapalli, andis kaks korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, ühe pallikaotuse ja ühe isikliku vea.

Turniiritabelis asub Sassari 14 võidu ja üheksa kaotusega viiendal kohal. Milano on 19 võidu ja kuue kaotusega teisel positsioonil.