Chieti teenis hooaja kümnenda võidu, Mitt sai käe valgeks

Korvpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eesti keskmängija Arnold Miti koduklubi Chieti Basket 1974 teenis Itaalia korvpalli esiliigas hooaja kümnenda võidu, kui alistas külla sõitnud Latina Basketi 76:68.

Kodumeeskond võitis avaveerandi 23:21 ja ei loovutanud eduseisu enam kordagi. Poolajaks oldi ees 41:37 ja kolmanda veerandi järel 55:45, vahendab Korvpall24.ee.

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Mitt pääses platsile kuueks minutiks, mille jooksul tõi kaks punkti (kahesed 1/2) ja võttis sama palju lauapalle.

Chieti resultatiivseim oli taas leedulane Paulius Sorokas, kes tegi 16 punkti ja kümne lauapalliga kaksikduubli.