Tartu Ravens jõudis saalijalgpalli meistriliigas esmakordselt finaali

Saalijalgpall
Saalijalgpall Autor/allikas: EJL

Pühapäeval selgus Eesti jalgpalli saaliliigas esimene finalist, kui esimest korda jõudis meistrivõistlustel kahe parema sekka Tartu Ravens.

Ravensi ja Narva Unitedi poolfinaalseeria oli enne pühapäevast mängu viigis 1:1. Otsustava kohtumise kallutas Ravens enda kasuks tulemusega 4:1.

Mäng algas kodumeeskonna jaoks Narva Spordikeskuses suurepäraselt, kui juba 29. sekundil viis Andrei Gornev väljakuperemehed juhtima ning 1:0 seisuga lõppes ka avapoolaeg.

Ravens viigistas 25. minuti lõpus vastase omaväravast ning läks kohtumist juhtima 28. minuti keskel Temari Nuuma tabamusest. Kenn Laas suutis 32. minutil külaliste eduseisu kahekordistada ning viimase tabamuse sai 15 sekundit enne lõpusireeni kirja Raul Rebane.

Teine poolfinaalseeria Viimsi FC Smsraha - FC Cosmose vahel on viigis 1:1.