Hispaania karikavõitjaks tuli 34-aastase vaheaja järel Real Sociedad

Real Sociedad Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Hispaania jalgpalli karikavõitjaks krooniti 34-aastase vaheaja järel Real Sociedad, kes alistas laupäevases finaalis Athletic Bilbao 1:0.

Tasavägise kohtumise ainus värav sündis 63. minutil penaltist. Videokohtunikel kulus rikkumise kinnitamiseks viis minutit, pärast mida saatis Mikel Oyarzabal palli 11 meetri karistuslöögist Bilbao võrku.

2019-20 hooaja karikafinaal pidanuks algselt aset leidma eelmise aasta aprillis, ent lükkus koroonaviiruse pandeemia tõttu edasi. Juba vähem kui kahe nädala pärast, 17. aprillil, mängib Athletic Bilbao selle hooaja karikafinaalis, lootes Barcelona vastu lõpetada enda 37-aastase karikapõua.