Teisel poolajal lagunenud Kalev/TLÜ sai TalTechilt kindla kaotuse

Korvpall Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Korvpalli Eesti-Läti liigas kaotas Tallinna Kalev/TLÜ laupäeval TalTechile 74:96 (23:23, 22:15, 13:34, 16:24).

Viigiliselt lõppenud avaveerandi järel saavutas Kalev/TLÜ poolajaks küll seitsmepunktilise edu, ent lagunes pärast vaheaega täielikult. Kolmandal veerandil suudeti TalTechi 34 punktile vastata vaid 13 silmaga ja kokkuvõttes jäädi vastastele alla 22 punktiga.

TalTechi parimana viskas pingilt sekkunud Toomas Raadik 23 punkti. Oliver Metsalu panustas võitu 19 silmaga, 14 punkti tõid Erik Keedus ja Indrek Kajupank. Kalev/TLÜ resultatiivseim oli Tyler Robinson 21 punkti ja kümne lauapalliga.

Eesti meistrivõistluste arvestuses jätkab TalTechi kümne võidu 13 kaotusega viiendal kohal. Kalev/TLÜ on kolme võidu ja 20 kaotusega viimane ehk seitsmes.