Cagliari sai järjekordse kaotuse, Klavanile kollane kaart

Ragnar Klavan (nr 15) Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Itaalia jalgpalli kõrgliigas teenis Ragnar Klavani koduklubi Cagliari hooaja 17. kaotuse, jäädes laupäeval 0:2 alla Verona Hellasele.

Cagliaris peetud kohtumise mõlemad väravad sündisid teisel poolajal: 54. minutil skooris Miguel Veloso söödust Antonin Barak, üheksandal üleminutil sai Daniel Bessa söödust jala valgeks Kevin Lasagna.

Algkoosseisu kuulunud Ragnar Klavan vahetati välja 61. mänguminutil. Eesti keskkaitsja teenis 25. minutil kollase kaardi.

Liigatabelis jätkab Cagliari 22 punktiga 18. kohal. Püsimajäämise tagav 17. koht jääb hetkel ühe silma kaugusele, ent tabelinaaber Torino on pidanud kaks kohtumist vähem.