Treier ei suutnud Sassarit Meistrite liiga ellujäämismängus võidule aidata

Kaspar Treier EM-valimängus Itaalia vastu Autor/allikas: FIBA.com

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo jätkas neljapäeval korvpalli Meistrite liiga vahegrupimängudega, kui võõrsil oli vastaseks Bambergi Brose. Poolajaks juhtima pääsenud Sassari oli veel ka viimase neljandiku eel eduseisus, aga kokkuvõttes tuli leppida 86:92 (28:15, 20:22, 19:28, 19:27) kaotusega.

Algviisikusse kuulunud Kaspar Treier sai mänguaega 26,7 minutit ja viskas kaheksa punkti (kahesed 1/5, kolmesed 2/3). Lisaks võttis ta viis lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, kaks pallikaotust ja kolm isiklikku viga, kirjutab Korvpall24.ee.

Sassari on vahegrupis nelja vooru möödudes ainsana võiduta, mis tähendab, et lootused veerandfinaali pääseda on kustunud. Bamberg asub kahe võidu ja kolme kaotusega kolmandal positsioonil.

6. aprillil peab Sassari ära vahegrupi eelviimase mängu, kui koduplatsil võetakse vastu Nymburk.