Soome jalgpallikoondis lasi edu käest ja kaotas Šveitsile

Jalgpalli maavõistlus Šveits - Soome Autor/allikas: SCANPIX / imago images/Geisser

Soome jalgpallikoondis pidas kolmapäeval St. Gallenis sõprusmängu Šveitsiga ja kuigi asus avapoolajal juhtima, tuli siiski vastu võtta 2:3 kaotus.

Mario Gavranovic viis 21. minutil Šveitsi juhtima, kuid Joel Pohjanpalo tabamused 30. ja 40. minutil (neist teine penaltist) viisid Soome vaheajale 2:1 eduseisus.

Teisel poolajal asjalood siiski muutusid: 57. minutil vaid paar minutit varem vahetusest sekkunud Ruben Vargas viigistas ja 86. minutil lõi Šveitsi võiduvärava samuti vahetusmees Haris Seferovic.

Tänavu suvel EM-finaalturniiril mängiv Soome koondis alustas äsjast MM-valiksarja kahe viigiga: kodus mängiti Bosnia ja Hertsegoviinaga 2:2 ja võõrsil Ukrainaga 1:1.

Samuti MM-finaalturniiril osalev Šveits on saanud neli võitu järjest, sealjuures alustati kahe võiduga ka MM-valiksarja: võõrsil alistati Bulgaaria 3:1 ja kodus Leedu 1:0.