Naljapäeva puhul viib võrkpallilaste virtuaaltreeningu läbi Niinemets

Tõnis Niinemets
Tõnis Niinemets Autor/allikas: Pressimaterjalid

Alates 22. märtsist on Eesti Võrkpalli Liidu ja Tallinna Selveri võrkpalliklubi koostöös toimunud Zoomi keskkonnas kõigile Eesti võrkpallilastele mõeldud treeningud, mida viivad läbi Eesti tippvõrkpallurid ja -treenerid. Rahvusvahelisel naljapäeval, 1. aprillil annab trenni armastatud näiteleja Tõnis Niinemets, kes käis noorena samuti võrkpallitrennis.

Niinemetsa treening toimub 1. aprillil kell 15.30-16.30. Niinemets on 1. aprilli puhul lubanud lisada trenni ka tubli annuse huumorit. Lastel on võimalus ka näitlejalt küsimusi küsida. Selles trennis palutakse lastel võimalusel appi võtta ükskõik, millise ala palli (võrkpall, jalgpall, tennise pall või kasvõi sokipaarist isetehtud väike pall). "Teen sellise trenni nagu omal ajal Mati Meriranna juures tegime," lubas Niinemets.

Noorteklassis käis Niinemets Rakveres võrkpallitrennis legendaarse Meriranna juures. Merirand meenutab kunagist õpilast nii: "Tõnis alustas teistest hiljem, aga tal oli väga hea koordinatsioon ja ta oli väga sitke. Omandas kõike lennult, vaatas, mis teised tegid ja tegi järele. Temast oleks võinud teha misiganes ampluaaga mängija. Tõnis torkas juba noorteklassis silma lõbusa naerutajana, oli tõeline seltskonna hing."

Et see nädal on pühade tõttu lühem, on sel nädalal treeningud neljal päeval, misjärel jätkuvad järgmisel esmaspäeval.

Treeningud 29. märts – 1. aprill:

29. märts kell 17-18 Anna-Liisa Sutt
30. märts kell 15.30-16.30 Andri Aganits
31. märts 17-18 Bryan Romano Farani. Brasiilia Superliigas koos maailma ühe parema mängija Gibaga mänginud endine profivõrkpallur (treening toimub inglise keeles).
1. aprill 15.30-16.30 Tõnis Niinemets.

Kõikidesse trennidesse pääseb siit. 
(Meeting ID: 729 254 3837, passcode: 707132)

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: